יום שבת, 14 בנובמבר 2015

אורגונייט מה זה בכלל ????

כשמישהו עושה עלייה לארץ זה תמיד משמח אותי ועוד יותר משמח אותי לראות שהוא מצליח מסתדר ומשתלב בחברה,

כי ביננו לא ממש קל למי שאינו ישראלי(גם למי שישראלי קשה אז על אחת כמה וכמה למי שלא) ולא בגלל שאנחנו לא מסבירי פנים חלילה ,אנחנו דווקא כן,

אבל הכלכלה וקשיי היום נוגסים בכולם בלי להבחין ,

בשבוע שעבר הגעתי לבית בלב גבעתיים ,ישר בכניסה חשתי באנרגיה טובה שאפפה את הבית,שלאחר מכן הוסבר כי האנרגיה הקוסמית מגיעה מאבנים שנקראות אורגונייט .

מי שעומד מאחורי כל "תורת" האורגונייט הוא המדען ד"ר וליהלם רייך.

מאיפה נובע האנרגייה שבאורגון? ומה זה בעצם?ממה זה מורכב??

מעולם לא שמעתי על המושג אורגון ,לרגע היה נדמה כאילו אני נכנסת לסרט דמיוני,עד שפגשתי את האישה שעומדת והביאה את הטכנולוגייה הזו לארץ,
ברברה רז -ברברה עצמה מעבר להיותה אומנית היא גם מטפלת הוליסטית אשר משלבת בין רפואת הגוף והנפש לבין המדע ומתבססת על ד"ר רייך בכל הקשור לאורגונייט,חיוכה והסבר הפנים של ברברה משרה אוירה נעימה ומקבלת מאוד,אהבתה של ברברה לעבודתה ניכרת מאוד כל זמן שהיא מדברת על טכנולוגיית האורגונייט.

מה זה בכלל אורגונייט? הטכנולוגייה שעליו עובדת האורגון שואפת לאיזון,
הטכנולוגיה בנויה משילוב של רסיסי מתכות וקריסטלים ,עפ"י ברברה
שילוב החומרים מייצר ריאקציה שמשחררת אנרגייה אשר מאזנת את השדה האלקטרומגנטי,היום כמעט שאין איזון בשום מקום בעולם ולכן לפעמים אנחנו נדרשים להשתמש בעזרים חיצוניים על מנת למצוא את האיזון,יש שמשתמשים בעזרים כמו תכשיטים ,כלים ויש שעושים זאת בעזרת מדיטציה,יוגה ודברים רוחניים,אבל לא תמיד יש לנו זמן למדיטציה ולרוחניות אז שווה שיהיה לנו לאורך כל היום אביזר שכזה,הוא גם יפה.

יש שטוענים שהתכשיטים בעלי יכולת ריפוי -אני קצת פחות מאמינה ,אבל יש עדויות בנושא,יש לא מעט אנשים שהעידו כי לאחר שימוש בתכשיט הם נפטרו מבעיות שינה ,אלרגיות וחשו באוירה נעימה.

מה שאני אהבתי בתכשיטים זה את יופיים היוצא דופן ,הם הזכירו לי מאוד את תכשיטיה של קלאופטרה במצרים העתיקה,אין ספק שמי שעונד את התכשיטים המיוחדים האלה יקבל המון תשומת לב ,
התכשיטים מושכים מאוד את העין וברגע שעונדים אותם נוצרת מעין תחושה
של רוגע משהו קוסמי בילתי מוסבר ,אולי בגלל שברברה יוצרת אותם מתוך שלווה וכל תכשיט נוצר מאהבה עמוקה ומקבל את ברכתה.
בין התכשיטים ניתן למצוא-שרשראות,עגילים,טבעות ואפילו "תכשיטים לנייד" ועוד....רוצים לשמוע עוד,רוצים להזמין -ברברה רז-0523415757 .
דף הפייסבוק של ברברה-כאן