יום שבת, 24 בדצמבר 2016

הבקבוק החדש של טומי טיפי-הגרלה!!!

כאמא הנקתי את הילדים שלי, כשניאלצתי לשוב לעבודה נתקלתי במלוא מעט חששות וקשיים, הקושי הגדול חוץ מלעזוב את הבונבון בידיים אחרות זה המעבר שלו מהנקה ישירה לאכילה מבקבוק, הפטמה לא ממש נעימה ואפילו קשה והבונבון שלנו חכם ויודע מה הוא רוצה!!!

טומי טיפי מציגים מהפך בתחום הבקבוקים, הכי קרוב וטבעי כמו אמא!!!

בקבוק אולטרה- ואתן יכולות לזכות בו ,איך??
רישמו לי בתגובה כאן למטה "אני" ועשו לייק לדף של הנסיך הקטן -כאן ,ההגרלה תסתיים ב-1.1 ,בהצלחה.


'ULTRA' -   בקבוק חדשני שמייצר חוויית הזנה מושלמת!  עוצב באופן מדויק על מנת להתאים לפיו של התינוק, מאפשר הזנה רציפה וזרימה מתמשכת לצמצום הופעת גזים בתינוקות  מחקה את ההנקה הטבעית ומשלב את כל האלמנטים ליצירת חוויית הזנה מושלמת.     


בקבוקי אולטרה בעלי עיצוב מושלם:-פרופיל השומר על מפלס החלב:מאפשר לראשונה אטימה מיטבית מסביב לפטמה ולצמצום יניקת אוויר וטפטופים-פטמה ממוקמת בצד:עיצוב פטמת בקבוק אולטרה מחקה בשלמות את תנוחת האכלה כמו בהנקה ומאפשר אחיזה נוחה יותר וזרימת חלב רציפה- פטמה המחקה את שד האם:היצמדות טבעית לפטמה ולהקלה על שילוב בין הנקה להזנה מבקבוק – התינוק אינו חש בהבדל בהחלפה בין הבקבוק לשד, כך שניתן לשלב בין הזנה בבקבוק והנקה בקלות.


סדרת "אולטרה", של המותג המוביל "טומי טיפי" הינה הדור הבא של בקבוקי ההזנה שנועדה לתת מענה מקיף לתינוקות ואימהות. הבקבוקים משלבים 3 אלמנטים עיקריים: הקלה על התינוק בהצמדות לפטמה, צמצום הופעת גזים ושילוב הנקה והזנה מבקבוק בזכות צורה המדמה את הגמישות, התחושה והתנועה הטבעיים של שד האם. הסדרה כוללת בקבוקים ופטמות ללא ביספינול A, שהפיתוח שלהם מוגן בפטנטים בינלאומיים ומבוסס על יותר מיובל של ניסיון בפיתוח וייצור מוצרים לאם ולתינוק.בקבוקי ULTRA יימכרו ברשתות הפארם, רשתות וחנויות פרטיות למוצרי התינוקות ברחבי הארץ.מחיר מומלץ לצרכן:בקבוק 150 מ"ל - 54.9 ₪בקבוק 260 מ"ל 64.9 ₪בקבוק 340 מ"ל 69.9 ₪לבירור נקודות מכירה: "הנסיך הקטן" 08-9426633. אתר הנסיך הקטן:www.littleprince.co.il

19 תגובות: