יום חמישי, 19 בינואר 2017

Yoffi של שגרירים

תמיד ידעתי שיש לנו ארץ זבת חלב ודבש ויש הרבה שיחלקו עלי , אבל דווקא אלה שעלו לכאן מתוך ציונות אמיתית יצדדו בי,כאלה בדיוק הם משפחת מאיופיס שעלו ארצה מסיביר וגילו את חומרי הגלם ומוצרי הגורמה הכל כך טעימים והמיוחדים שיש לנו ,ישראל, להציע לעולם,
יחד הם החליטו לארוז את כל הטוב והשפע שיש לנו כאן לתוך מארזים אקולוגים מיוחדים ויפים.
מכירים את זה שאתם טסים לביקור אצל משפחה /חברים שנמצאים בחו"ל ואתם עם דילמה מה לקנות להם ,הרי בטוח יש שם הכל?! 
אז יש לי יופי של בשורה לכל המתלבטים ,בשורה שתהפוך את הלבטים לממש קלים.מתנה עם ערך חברתי מוסף ,מתנה שיש בה תרומה לקהילה (היא ניארזת ע"י עמותות שמעסיקות אנשים עם מוגבלויות) והכי חשוב היא בעלת ניחוח ארצישראלי.
חברת yoffi היא חברה ישראלית שמנגישה את טעמי הגורמה המיוחדים של הארץ לכל העולם, ניתן להרכיב יופי של מארז מפנק ואיכותי של טחינה,חלבה,דבש ,חליטות תה ועוד.... הכל במארזים מעוצבים וייחודיים.
תוכלו לבחור במארזים מוכנים או להרכיב בעצמכם בהתאם לתקציבכם.


לרגע ניתן לחשוב "כבר ניתקלתי בחלווה איכותית או חליטות מיוחדות ,אז מה השוני ומה המיוחד ב yoffi?"
מה שמייחד את yoffi זה שהמוצרים מבוססים על מתכונים משפחתיים שעוברים מדור לדור, חומרי הגלם בהם משתמשים בחברה הינם המשובחים והמובחרים ביותר, ללא חומרים משמרים או צבעי מאכל,הכל כשר למהדרין ברמה הגבוהה ביותר.
אך ,למרות השימוש ברכיבי הגלם הכי הכי ,המוצרים אינם יקרים ,לדוגמא מחיר ממרחים למינהם: החל מ-35 ש"ח
דבש החל מ-35 ש"ח חליטוץ נענע 43 ש"ח ועוד.....


אני רואה בהם כשגרירים בילתי פורמלים שלנו בכל מה שקשור לטעמים ,אנחנו רק השליחים,זו דרך נוספת של הסברה עם חשיבה מחוץ לקופסא.
את מוצרי החברה ניתן לרכוש בכמה דרכים ואפילו באמזון, ניתן לבצע משלוחים כמעט לכל מקום בעולם .
בנוסף ניתן לרכוש את המוצרים באתר החברה ובחנויות שמתמחות בתחום האוכל והתיירות ,טלפון לבירור נקודת מכירה קרובה אליכם 09-9518877 .

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה